Obchod /  SYMBIVIT   /  Symbivit muškát

Symbivit muškát 10 kg

SYMBIVIT MUŠKÁT® je úplne prírodná cesta v pestovaní balkónových a truhlíkových rastlín. Balkónové truhlíkové rastliny potrebujú zvláštnu starostlivosť, aby výdatne a dlho kvitli. Pomocou mykorhizního prípravku SYMBIVIT mušky dosiahnete prírodnou cestou úžasných výsledkov. SYMBIVIT muškát je pomocný rastlinný prípravok určený na vytvorenie mykorhízne symbiózy medzi korene rastlín a prospešnými pôdnymi hubami rodu glomus. Vytvorená mykoríza umožňuje lepší príjem vody a živín (najmä fosforu a draslíka) a ich efektívnejšie dodanie rastlinám.


Na externom sklade 99,00     U Vás do 7 dní
    Viac info
Cenník
dopravy


Viac informácii

Účinky SYMBIVITu:

 • zlepšenie výživy, rastu a zdravotného stavu rastlín
 • lepšia tvorba kvetov a plodov, väčší výnos
 • výrazne znížená potreba zálievky a hnojenia
 • zvýšenie odolnosti rastlín voči stresu (sucho, presádzanie, atď)
 • vhodné aj pre použitie rastlín pestovaných vo svahu (vplyv na spevnenie pôdy)

SYMBIVIT muškát ® je určený pre:

Tento výrobok je určený hlavne pre muškáty, črepníkové a balkónové rastliny, ale kedže jeho základom je produkt Symbivit, je možné ho použiť aj na:

 • kvitnúce rastliny a väčšinu izbových rastlín (ruža, cyklámeny, balkónové a črepníkové kvety ako pelargónie, petúnie, verbeny, a pod)
 • popínavé rastliny
 • väčšinu okrasných ihličnanov (tuje, tis, jalovec, cypriš, a pod)
 • niektoré okrasné stromy a kry (javor, jaseň, žeriav, atď)
 • zeleninu (paradajky, uhorky, cibuľa, pór, cesnak, a pod)
 • ovocie (jahody, maliny, ríbezle, jablone, atď)
 • ošetrenie trávnikov pri ich zakladaní a údržbe

Nie je vhodný:

Tento prípravok nie je určený pre rastliny z čeľade kapustovitých (brokolica, karfiol, kapusta, kel, kaleráb, reďkvička, žerucha, chren, atď), merlíkovitých (repa, špenát, atď), laskavcovitých (nevadlec, gomfréna, atd) a niektoré ďalších čeľadí

Pre vresovcovité rastliny, napríklad rododendrony, azalky a čučoriedky treba použiť prípravok RHODOVIT ®. Pre ihličnaté stromy, napríklad borovicu, smrek, jedli a niektoré listnaté stromy, napríklad buk, dub, breza použite prípravok ECTOVIT ®.

Dávkovanie:

Balenie 10 kg vystačí napríklad na cca 670-700 muškátov. Odporúčané dávkovanie je 15 gramov na jeden muškát pri suchej aplikácii. Vždy záleží na veľkosti koreňového balu.

Aplikácia:

Symbivit muškát si môžete zakúpiť v nasledovných baleniach:

150 g, 750 g, 3 kg, 10 kg, 20 kg a 750 kg

Upozornenie:

Vyvarujte sa nadmernému používaniu chemických hnojív. Zdôrazňujeme nadmerné, pretože ak sa nebudete chcieť vzdať ich použitie, tak nemusíte. Nesmie dôjsť k predávkovaniu rastliny. Druhé nebezpečenstvo sa skrýva v aplikácii systemických fungicídov v priebehu prvých troch týždňov po aplikácii prípravku.

Zloženie:

Prírodné ílové nosiče, 6 druhov mykorhíznych húb, prírodné zložky podporujúce mykorhízu (humáty, mleté horniny, výťažky z morských organizmov), biologicky odbúrateľné granule absorpčného gélObľúbené produkty zákazníkov