Obchod /  CONAVIT

Conavit 10 kg

CONAVIT® je kompletne prírodné hnojivo, ktoré je pomaly rozpustné. To má za následok neustále a postupné uvoľňovanie živín k Vašim rastlinám. Na rozdiel od chemických hnojív sa nevyplavuje a nezanecháva v pôde žiadne škodlivé zvyšky. Je to ideálna voľba pre výživu Vašich rastlín. Nemusíte sa obávať žiadnych vedľajších účinkov. Jedná sa o úplne ekologický prípravok, ktorý je účinný a zároveň šetrný voči prírode.

Jedná sa o úplne ekologický prípravok, ktorý je účinný a zároveň šetrný voči prírode. Jedna dávka štandardne vystačí na celú sezónu (marec - október)


Na externom sklade 42,95     U Vás do 7 dní
    Viac info
Cenník
dopravy


Viac informácii

Účinky CONAVITu:

  • 100% prírodné zloženie
  • V hnojive nie sú prítomné žiadne syntetické látky alebo výrobky chemického pôvodu
  • Vysoká zásoba základných živín sa pozvoľne uvoľňuje do pôdy po celú sezónu
  • Nezanecháva žiadne škodlivé zvyšky v pôde
  • Hnojivo CONAVIT ® okrem vysokého obsahu základných živín (dusík, fosfor, draslík, železo a vápnik) obsahuje širokú škálu pre rastliny potrebných mikroprvkov.

Vhodný pre všetky rastliny

Použitie:

Najväčší účinok má CONAVIT ® v kombinácii s mykorhíznymi prípravky SYMBIVIT ®, ECTOVIT ® alebo RHODOVIT ®. Mykorhízne huby zväčšujú koreňový systém a zabezpečujú lepší prenos vody a živín z pôdy do koreňov rastlín.

Conavit si môžete zakúpiť v nasledovných baleniach:

750 g, 3 kg, 10 kg a 20 kg

Aplikácia a dávkovanie:

Nasypte do výsadbovej jamky tak, aby vrstva prípravku pokryla dno, premiešajte so sadbovým substrátom a vysaďte rastlinu. Pri plošnej aplikácii zapravte CONAVIT® približne 10 cm pod povrch v dávke 200-400 g / m². Ku už vysadeným rastlinám vyhĺbte 10 cm hlboké jamky vedúce ku koreňom a nasypte do nich prípravok. Prípravok je možné tiež zmiešať so substrátom v dávke 40 g na 10 litrov substrátu.

Zloženie:

Keratín, prírodné humáty, patentkali, mleté horniny: zeolit a apatit N 5%, P 6%, O 4%, Mg 2%, S 2%, Ca 4%, mikroprvky (Mn, Zn, B, Cu)Obľúbené produkty zákazníkov