Doprava zadarmo od 120 €

Kované náradie KRUMPHOLZ

Spoločnosť KRUMPHOLZ vyrába kované náradie už 220 rokov. Viac ako 220 rokov skúseností s výrobou vysoko kvalitných nástrojov je najlepšou referenciou a robí zo spoločnosti KRUMPHOLZ jednu z najtradičnejších kováčskych firiem v Európe. Táto tradícia existuje od roku 1799 a pokračuje dodnes vďaka tomu, že sa jedná o kombináciu najvyššej kvality so širokou škálou výrobkov. Každý rok prinášajú nové výrobky, ktoré Vám uľahčia ťažkú prácu.

PREČO VYBRAŤ KOVANÉ NÁRADIE KRUMPHOLZ?

Ctia tradíciu: Tradícia výroby ručne kovaného náradia je v rodine Krumpholz už od roku 1799. Odvtedy až do dneška vyrábajú jedny z najlepších výrobkov v Európe.

Inovujú: Vytvárajú nové inovatívne postupy, ktoré aplikujú do výroby. Preto kované náradie Krumpholz dosahuje vysokú kvalitu.

Náradie na mieru: Výrobky tvoria tak, aby bolo ich použitie čo najefektívnejšie. Myslia aj na ženy a preto majú výrobky upravené priamo pre nich.

Myslia na prírodu: Ako spoločnosť a zamestnávateľ plnia sociálnu a environmentálnu zodpovednosť. Dôraz je kladený na výrobu s výkonom vody. Veľký a malý Rehbach, ktorý prúdi v Guttenbergerovom kladisku, vždy poskytli energiu potrebnú na výrobu.